Rezidence Valpiccola

Rezidence Valpiccola, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Civetta, 20.1.2018, Bez stravy
Rezidence Valpiccola
Termín:
20.1. – 27.1.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125459008
5 478 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Valpiccola
Popis
Popis:
Zimní dovolená ve vyhlášeném středisku Civetta, ubytování v residenci s wellness centrem s krytým bazénem
Ubytování v apartmánech bez stravy
Wellness s krytým bazénem, saunou, tureckými lázněmi a vwirlpool
Pro klienty ski-box u lanovky
Civetta – 80 km sjezdovek
Vlastní doprava
Pojeďte lyžovat do jedné z nejkrásnějších oblastí Alp!

Italská Civetta patří mezi 12 vyhlášených lyžařských středisek oblasti zvané Dolomiti Superski. Je umístěna v pohádkové krajině mezi skalními masivy Monte Civetta (3 220 m n.m.) a Monte Pelmo (3 168 m n.m.). Naleznete zde celkem 80 km perfektně upravených sjezdovek převážně střední náročnosti. Na své si zde přijdou i milovníci snowboardu a freestyle. Součástí střediska jsou snowparky, jimž kraluje nejstarší snowpark v Alleghe. Parádní zážitky z nočního lyžování slibuje moderně osvětlená sjezdovka v Zoldo.


Ubytování v residenci Valpiccola

Krásná residence v horském stylu leží kousek od centra městečka Zoldo Alto a pouze 650 m od lyžařských sjezdovek střediska Civetta. Nevýhodou je, že v okolí residence není zastávka skibusu, takže je nutné ke sjezdovkám dojít pěšky nebo dojet autem, ale tuto nepříjemnost majitelé residence vyřešili tím, že pro každý apartmán je nachystán jeden ski-box přímo u lanovky, proto klienti nemusí nosit těžké lyže s sebou a mohou si z cesty na svah i z něho udělat krásnou procházku po městečku. Tento ski-box je na cca 2-3 páry lyží a lyžáků a je pro klienty residence zdarma. Pokud by klienti potřebovali další ski-boxy, je nutné si je přikoupit na místě. V budově residence jsou pouze apartmány, ale klienti mohou využívat služby vedlejšího partnerského čtyřhvězdičkového hotelu Valgrande, kde je nejen příjezdová recepce, ale také wellness centrum. Klienti ubytovaní v residenci mají vstup do bazénu zdarma a vstup do finské sauny, turecké lázně a whirlpool je za příplatek. V hotelu je také restaurace, kde je možné připlatit snídaně a večeře (vše se rezervuje a doplácí při příjezdu na recepci hotelu, podle aktuální obsazenosti).

V residenci jsou pouze dva typy apartmánů:

Apartmán Bilo 2/4 - apartmán o velikosti cca 38 m2, který je pro 2-4 osoby. V apartmánu je obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, propojený s vybaveným kuchyňským koutem. Dále je zde obytná chodbička s palandou a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. V apartmánech je balkon, TV a trezor.

Apartmán Bilo 2/5 - apartmán o velikosti cca 50 m2, který je pro 2-5 osob. V apartmánu je obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, propojený s vybaveným kuchyňským koutem, také je zde oddělená ložnice pro 2 osoby a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Pátá osoba spí na přistýlce v ložnici nebo v obývacím pokoji, podle typu apartmánu. Součástí těchto apartmánů je ballkon, TV a trezor.


Bez stravování
Součástí každého apartmánu je vybavená kuchyňka pro vlastní vaření.
Ve vedlejším hotelu je možné připlatit snídaně, večeře nebo celou polopenzi (rezervace a doplatek je možný při příjezdu na recepci).
Informace o skipasech

V ceně zájezdu není zahrnut skipas a v CK se nedá dokoupit.


Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.


Check in od 16.00 - 19.00 hod., check out do 09.00 hod.
Sauna, turecká lázeň a whirlpool za příplatek.
Povinná vratná kauce 100 €/apartmán.
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 100 €/pobyt (zvířata nesmí vstupovat do restaurace a do wellness centra).
Poznámka

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, ručníky, utěrky a povlečení, závěrečný úklid (kromě kuchyňky, tu musí uklidit klienti), vstup do bazénu v hotelu Valgranda, ski-box na 2-3 páry lyží a lyžáků u sjezdovky (další boxy je nutné dokoupit na místě).

Cena nezahrnuje: skipas, povinnou pobytovou taxu cca 1,50 €/os./den, povinná vratná kauce 100 €/apt., domácí zvíře 100 €/pobyt, vstup do sauny, turecké lázně a whirlpool v hotelu Valgrande za příplatek (platí se na místě), cestovní pojištění.


Tento zájezd se řídí podmínkami ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, služby, cenové podmínky. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČO 26785871., které obdržíte od prodejce. V souladu se zákonem č.159/99 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK