Répce Gold

Répce Gold, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 14.1.2018, Polopenze
Répce Gold
Termín:
14.1. – 15.1.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132337588
1 980 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HUNGUEST Hotel RÉPCE GOLD
Poloha
v klidné části, obklopen zelení. Hotel je propojen s místními lázněmi chodbou.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti – postýlka, strava, herna, X-Box, hračky; Wellness ostrov (bazén, whirlpool, perličková koupel, finská sauna, infrasauna, parní kabina, ledová sprcha), solárium, solná komora, masáže, kosmetika, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, rodinné pokoje (2 propojené 2lůžkové pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón (některé pokoje); 2lůžkové apartmány (navíc jacuzzi); pokoje pro alergiky, 2 bezbariérové pokoje. Rodinnné pokoje a 2lůžkové apartmány - ceny a popis na vyžádání
Stravování
polopenze (snídaně, večeře – bufet)
Indikace a léčba
INDIKACE: léčba pohybového ústrojí, gynekologické potéže a nemoci trávicího ústrojí.

Léčba: hydroterapie, elektroterapie, fyzioterapie, zdravotní gymnastika, různé druhy masáží, laser, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk, trakce.
Sport a volný čas
Sport: šipky, biliár. V okolí - stolní tenis, pétanque, dětské hřiště, basketbalové a volejbalové hřiště, Nordic Walking, turistické a cykloturistické trasy, jízda na koni, golf, bowling.
Cena zahrnuje
1x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), vstupenku do Termálních lázní Bük (dle počtu nocí), volný vstup do hotelového Wellness ostrova (bazén, sauna, whirlpool, parní lázeň, finská a infrasauna), volný vstup do fitness, animační program a sportovní program dle aktuální nabídky, zapůjčení županu, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (cca 500,- HUF/os./noc), zálohu na vstup do termálních lázní (200,- Kč/1 čipové hodinky/platba na místě)
Tento zájezd se řídí podmínkami ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, služby, cenové podmínky. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČO 61168807., které obdržíte od prodejce. V souladu se zákonem č.159/99 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK