Garni hotel Fatra

Garni hotel Fatra, Slovensko, Malá Fatra, 14.1.2018, Snídaně
Garni hotel Fatra
Termín:
14.1. – 16.1.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:124852249
1 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
garni hotel se nachází v obci Terchová, která je východiskem do oblíbeného lyžařského a turistického střediska Vrátna dolina. Vlastní sportovní areál v obci (2 km od hotelu) - fotbal, volejbal, tenisový kurt a minigolf.
Lyžování
lyžařské středisko Gavurky v centru Terchové (300 m od hotelu) je vhodné pro začátečníky (dva vleky 350 m a jeden 100 m dětský vlek, uměle zasněžovaná sjezdovka, půjčovna lyží, lyžařská školka). Lyžařské středisko Vrátna Free Time Zone (5 km) nabízí 12 lyžařských vleků, 2 lanové dráhy, 18 lyžařských tratí s umělým zasněžováním, snowboardový park, dětský park, noční lyžování, běžecké tratě a sáňkování.
Koupání
relax centrum Terchová (krytý bazén, whirlpool, sauny) 500 m. Krytý bazén v Žilině (30 km), termální koupaliště v Rajeckých Teplicích (40 km), v Rajci (50 km), termální koupaliště v Bešeňové (55 km).
Vybavení
restaurace a kavárna umístěná ve skalním masivu s přímým vstupem do jeskyně, letní terasa, finská sauna, úschovna kol a lyží. Parkoviště u hotelu. Vlastní sportovní areál.
Speciální nabídka
Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci.
Cena zahrnuje
Ubytování:, 2 a 3-lůžkové pokoje: hygienické zařízení, TV, internet (WiFi nebo kabel), některé pokoje s balkonem., 4-lůžkové rodinné suity: dvě 2-lůžkové ložnice, hygienické zařízení, TV, internet ( WiFi nebo kabel)., Stravování: snídaně formou švédského stolu
Tento zájezd se řídí podmínkami ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, služby, cenové podmínky. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČO 27743896., které obdržíte od prodejce. V souladu se zákonem č.159/99 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK