Chalet Alpino

Chalet Alpino, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Skirama Dolomiti, Passo del Tonale, 16.6.2018, Polopenze
Chalet Alpino
Termín:
16.6. – 23.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133261502
8 190 Kč (-0 %)
Popis
V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (manželská postel + palanda nebo rozkládací pohovka), SPR +WC, TV, telefon.
Charakteristika
typický horský hotel tvoří jednoduše zařízené pokoje. Chalet Alpino leží v klidné části Passo Tonale, v blízkosti hotelu začíná několik turistických i cyklo stezek.
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.
Stravování
snídaně formou švédského stolu, večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert.
Služby
recepce, hotelová restaurace, bar.
Parkování
parkoviště u hotelu zdarma.
Od centra
2,5 km Passo Tonale, 7,5 km Ponte di Legno, 24,5 km Mezzana.
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, 7 €/ den.
Pobyt
sobota/sobota.
Tento zájezd se řídí podmínkami ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, služby, cenové podmínky. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680., které obdržíte od prodejce. V souladu se zákonem č.159/99 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete NEZÁVAZNOU POPTÁVKU. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem naší cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality. Děkujeme za Vaší důvěru.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Souhlasím s obchodními podmínkami

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia. Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Děkujeme, že jste těmto informacím věnovali pozornost.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK